ثبت نام كاربر         جمعه, تير 01, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
دسترسی آسان و سریع

  

 

 
 
مزایای خرید  لیبل پرینتر  ( Label Printer )
باتوجه به افزایش روز افزون تولیدات واستفاده از مواد اولیه گوناگون و بالا رفتن حجم ورود و خروج مواد اولیه جهت تولید محصولات مختلف و همچنین واردات کالاهای مختلف با برندهای گوناگون نیاز به یک سیستم یکپارچه مکانیزه برای ردیابی ، کنترل ورود و خروج و موجودیانبار احساس میگردد.
در حال حاضر بسیاری از سازمانها و شرکتهای بازرگانی و تولیدی با استفاده از تجهیزات توانسته اند بسیاری از مشکلات خود را به راحتی حل کنند.
تمامی شرکتها و سازمانها میتوانند با استفاده از یک لیبل پرینتر ، تمام اطلاعات مربوط به کالای تولید شده یا وارد شده را روی برچسب چاپ کند و روی آن کالا نصب کند ، که این امر خود کمک شایانی به خریدار در انتخاب کالا خواهد کرد و هم کالای مورد نظر دارای بسته بندی شیک و کامل از نظر اطلاعات خواهد بود و مشتریان چنین کالاهایی با اطمینان بیشتری اقدام به خرید این گونه کالاها خواهند کرد چون دارای مشخصه های مخصوص به خود را دارا میباشند.
با استفاده از همین دستگاهها ( لیبل پرینتر ) میتوان بارکدی را روی این برچسب چاپ کرد تا از طریق این بارکد بتوان این کالاها را ردیابی کرد چه از لحاظ جابجایی ، تولید کننده ، وارد کننده ، تاریخ تولید ، ورود و خروج آن و ... که یکی از بهترین کارایهای این گونه دستگاهها به شمار میرود.
اجباری شدن نصب ایران کد بر روی محصولات نیز خود مستلزم آن است  که بتوان با دستگاهی این بارکد را چاپ و روی محصول تولیدی یا وارداتی چسباند تا دارای هویت شود . این بارکدها توسط دستگاههای لیبل پرینتر قابل چاپ بوده و مشکلات این قبیل سازمانها را حل کرده است .
این دستگاهها ( لیبل پرینترها ) دارای قابلیتهای گوناگونی از قبیل چاپ بارکد، چاپ سریال ، تاریخ تولید ، تاریخ انقضا ، آرم سازمان ( لگو ) ،وزن ، رنگ ، و ... میباشند. میتوان یک بسته بندی شیک را با استفاده از برچسب های چاپ شده توسط این دستگاهها کامل تر و مشتری پسند تر کرد.
گاهی اوقات نیاز به این پیدا میشود که کالای تولیدی صادر شود و این امر نیاز به الصاق بارکد ملی (EAN 13 ) بر روی محصول تولیدی دارد که این امر نیز با استفاده از همین دستگاهها امکان پذیر است . ومیتوان برچسب را به هرزبان واطلاعات کامل چاپ و روی محصول چسباند .
با توجه به این همه کارایی به این نتیجه می رسیم که یک بسته بندی ایده آل ، شیک ، پر محتوا همراه با برچسب مشخصات کالا توام با بارکد میتواند کمک بسیار زیادی در کنترل ورود و خروج کالا از انبار تولید یا مواد اولیه و ... را بکند. و ما بتوانیم همیشه از مقدار موجودی آن کالا و خیلی از اطلاعات فنی آن به صورت آنلاین با خبر شویم . و هر گونه جابجایی آن کالا کنترل گردد.
در سازمانهای بزرگ نیاز به کنترل اموال شرکتها یکی از مشکلات آنها به شمار می رود که بسیاری از این سازمانها به صورت دستی این امرا انجام میدهند که بسیار وقت گیر و توام با اشتباهات بسیار است . اما میتوان با استفاده از سیستمهای مبتنی بر بارکد این امر را در زمان کمتر و دقیق تر انجام داد که به صورت اختصار در بخش نرم افزار توضیح داده شده است .
توضیحاتی درباره لیبل پرینتر ( Label Printer )
با نگاهی به تولیدانبوه محصولات با برندها و تنوع بالای آنها و استفاده از بارکد و ایران کد و شمارهسریال کالا برای ردیابی و ... نیاز است که روی محصولات برچسب مشخصات کالا و یاایران کد و بارکد الصاق کرد تا از نظر سیستمهای داخلی و بین المللی بتوان آن راشناسایی کرد .
تمام تولیدکنندگان و وارد کنندگان کالا میتوانند با استفاده از یک لیبل پرینتر برچسب موردنیاز کالاهای خود را با یک سیستم ساده طراحی و چاپ کنند و دیگر نیازی به این نباشدکه بخواهند روی بسته بندی کالا ( کارتن ، سلفون ،... ) مشخصات کالا را چاپ کنند ،چون برای اینکار نیاز به چاپ در تیراز بالاست و خود هزینه بالایی را در بر دارد پسمیتوان با استفاده از یک لیبل پرینتر برای هر محصول لیبل و بارکد جداگانه چاپ کرد وروی آن الصاق کرد.
 بااستفاده از یک لیبل پرینتر ( بارکد پرینتر ) میتوان طرحهای مختلفی را روی برچسب هاچاپ کرد ، تولید کنندگان و وارد کنندگان کالا میتوانندمشخصات کالا ، شماره سریال ،تاریخ تولید ، تاریخ انقضاء ، مشخصات فنی و یا هرگونه اطلاعات دیگر مربوط به آنکالا را به راحتی طراحی و با دستگاه لیبل پرینتر ، آن را بر روی برچسبهای مختلف چاپو روی محصول نصب میکنند.
برایهر محصول ، با توجه به بسته بندی آن ، برچسب خاصی در نظر میگیرند، اگر یک شرکتبازرگانی باشید و کارتان واردات کالاهای مختلف با برندهای ( مارک ) مختلف باشد یاحتی اگر محصولات مختلف یک برند خاص را وارد میکنید میتوانید یک برچسب ساده از نامخود و برند و یا شماره مجوز ، تاریخ تولید و ... را روی برچسب چاپ کنید و روی محصولخود بچسبانید ، که با این کار هم نوع و مشخصات آن محصول را مشخص کرده اید و هماینکه تبلیغی خواهد شد برای شما و حتی در بیشتر مواقع میتوانید برای محصولات مشابهاز یک کارتن ( بسته بندی ) مشابه استفاده و با برچسب نوع آن محصول را مشخص کنید ودیگر نیاز نیست که برای هر محصول یک کارتن جداگانه طراحی و چاپ کنید، همین امر باعثصرفه جویی در سرمایه شما خواهد شد.
باتوجه به اجباری شدن چاپ ایران کد بر روی محصولات تولیدی و وارداتی نیاز ما به ایننوع دستگاهها بیشتر شده است. بنابراین براحتی میتوان با استفاده از این دستگاههاایران کد محصولات و سایر مشخصات کالا را بر روی برچسب چاپ و بر روی کالاهاچسباند.
بااستفاده از لیبل پرینتر میتوان بر روی کالاهای تولیدی و وارداتی برچسب گارانتی چاپکرد و چسباند تا از تقلب بر روی کالاها جلوگیری گردد.
توجیه اقتصادی خرید لیبل پرینتر ( Label Printer )
 • استفادهاز بسته بندی مشابه و استفاده از لیبل مشخصات کالا
 • بااستفاده از یک بارکد بر روی برچسب میتوانید کالای خود را ردیابی کنید
 • میتوانیدبرای کالای خود یک سریال معرفی و از آمار تولید خود با خبر شوید
 • میتوانیدبا استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر بارکد کلیه ورود و خروج کالاهای خود را کنترلکنید
 • میتوانیدایران کد محصولات خود را خودتان چاپ کنید
 • میتوانیدبه راحتی انبار گردانی کنید
 • میتوانیدبرای محصولات خود برچسب گارانتی چاپ کنید
 
 
موارد استفاده از لیبل پرینتر در صنایع مختلف
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت خودرو سازی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت نساجی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت دارو سازی
 • اسفاده از لیبل پرینتر در صنعت لوازم خانگی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت فرش و موکت
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت رنگ و رزین
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت سیم وکابل
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت قطعه سازی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت پتروشیمی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت تولید کفش
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت بسته بندی مواد غذایی
 • استفاده از لیبل پرینتر در شرکتهای بازرگانی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صادرات و واردات
 • استفاده از لیبل پرینتر در شرکتهای ارائه دهنده خدمات
 • استفاده از لیبل پرینتر در ارائه گارانتی به مشتریان
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت لوازم بهداشتی و آرایشی
 • استفاده از لیبل پرینتر در تمامی سازمانهای تولید کننده

      .

.
.
این مطلب به وضوح مشخص است که با استفاده از لیبل پرینتر میتوان بسیاری از کار ها را آسان کرد و میتوان با نگاه به محصولات موجود در بازار به این نتیجه رسید که بسیاری از شرکتها از این سیتم استفاده میکنند و بسیار رازی هستند و به این کار ادامه خواهند داد.
مثلا" شما فکر کنید تولید کفش دارید ، با استفاده از یک لییبل پرینتر و یک نرم افزار و یک بارکد خوان میتوانید به راحتی ثبت سفارش کرده و بعد از تولید کالا برچسب مخصوص آن کفش را چاپ کرده ( میتوانید در این برچسب میتوانید اطلاعات ذیل را چاپ کنید : سایز ، رنگ ، مدل ، زیره ، تاریخ تولید ، بارکد ، ایران کد ، ...) و روی محصول بچسبانید و با استفاده از بارکدخوان بارکد آن محصول را اسکن کرده و آن را به عنوان موجودی انبار ثبت کنید و با استفاده از همین بارکد خوان میتوانید آن را از انبار حواله و خارج کنید ( به فروش میرسد ) به این ترتیب این محصول از لیست موجودی کسر میگردد و به صورت آنلاین از موجودی این مدل کفش با خبر خواهید شد.
یا اگر تولید کننده هستید برای ارائه گارانتی و یا چاپ لیبل مشخصات محصول میتوانید از این سیتم استفاده کنید ، برای بخش گارانتی برچسب های مخصوص ارائه میشود که از تقلب آن جلوگیری میشود که در بخش مواد مصرفی » لیبل » توضیحات به طور کامل داده شده است . و موارد استفاده هر برچسب مشخص گردیده است .
 
تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده