ثبت نام كاربر         جمعه, تير 29, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
دسترسی آسان و سریع

  

 

 

 

ریبونهای رنگی

شرکت بارکد گستر آسیا همیشه دنبال این بوده که استفاده کنندگان از تجهیزات بارکد نهایت استفاده از تجهیزات بارکد ( لیبل پرینتر ، ریبون ، بارکد خوان و ... ) در اختیارشان را بکنند و به همین خاطر با وارد کردن ریبونهای رنگی در رنگها و ابعاد مختلف ، دیگر نیاز مشتریان را به چاپ لیبل های رنگی با لیبل پرینتر را رفع کنیم و دیگر احتیاجی به چاپ لیبل با طرح رنگی در تیرازهای بالا به صورت افست و غیره نخواهید داشت شما به راحتی میتوانید با یک لیبل پرینتر ( چاپگر بارکد ) لیبل رنگی ( با استفاده از ریبون رنگی ) چاپ کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید .
لیبل پرینترها ( چاپگرهای بارکد ) قابلیتهای بالایی در چاپ انواع لیبل دارند . می توان با لیبل پرینتر به صورت رنگی بارکد هم چاپ کد که قابل خواندن توسط بارکد خوان نیز هست ، شما با لیبل پرینتر علاوه بر چاپ لیبل به صورت مشکی به صورت رنگی هم میتوانید لیبل چاپ کنید .
ریبونهای رنگی رزین مخصوص لیبل پرینتر در حال حاضر در چهار رنگ ارائه میگردد :
1_ ریبون رنگی رزین سبز
2_ ریبون رنگی رزین قرمز
3_ ریبون رنگی رزین آبی
4_ ریبون رنگی رزین سفید
 
ریبونهای رنگی وکس مخصوص لیبل پرینتر در حال حاضر در سه رنگ ارائه میگردد :
1_ ریبون رنگی وکس سبز
2_ ریبون رنگی وکس قرمز
3_ ریبون رنگی وکس آبی
 

 

استفاده از ریبونهای رنگی مزایای زیادی برای تولید کنندگان و وارد کنندگان کالا دارد  ، به راحتی میتوانند چاپ رنگی روی برچسب داشته باشند و کیفیت بسته بندی محصولات خود را بالا ببرند ، هزینه های سنگین بابت چاپ افست لیبلهای رنگی پرداخت نکنند و همیشه جلوتر از رقبا خود در ارائه محصولات خود از نظر کیفیت بسته بندی باشند .

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده