ثبت نام كاربر         جمعه, تير 01, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
 

مبدل جهت تبدیل بار کد خوان سیمی به بی سیم

 

 

 

شما به راحتی میتوانید بارکد خوان خود را با قیمتی مناسب به بارکد خوان بی سیم ( اسکنر بی سیم ) تبدیل کنید ، این دستگاه سبک قابلیت اتصال به کمربند را دارد . حدود 10 ساعت میتوان از بارکد خوان استفاده کرد و با کابل USB شارژ میشود و برد آن حدود 50 متر میباشد ، دارای حافظه داخلی بوده و در خارج از محدوده سرویس دریافت اطلاعات ، بارکدهای خوانده شده را در حافظه جانبی خود ذخیره میکند.

همچنین این دستگاه مبدل مجهز به بلندگو جهت بوق تایید خواندن بارکد و چراغ تایید ارسال بارکد به سیستم کامپیوتر میباشد .

 

 

شما دیگر نیاز نیست هزینه بالا جهت تعویض یا خرید مجدد بارکد خوان بی سیم را متحمل شوید . با خرید این دستگاه بارکد خوان سیمی شما تبدیل به بارکد خوان بی سیم ( اسکنر بی سیم ) میشود .

 

 

 

با استفاده از این دستگاه مبدل میتوانید یک اسکنر بی سیم (بارکد خوان بی سیم ) داشته باشید.

این مبدل اسکنر بی سیم (مبدل بارکد خوان بی سیم ) تا 50 متر برد به صورت آنلاین بارکدهای خوانده شده را به کامپیوتر ارسال میکند

این مبدل اسکنر بی سیم (مبدل بارکد خوان بی سیم ) به صورت مداوم 8 ساعت میتواند بارکدها را اسکن کند

این مبدل اسکنر بی سیم (مبدل بارکد خوان بی سیم ) دارای حافظه میباشد و خارج از محدوده 50 متر بارکدهای اسکن شده را در خود نگهداری کرده و زمانی که مبدل اسکنر بی سیم (مبدل بارکد خوان بی سیم ) وارد محدوده 50 متر شد به صورت تک تک بارکدها را به سیستم کامپیوتر انتقال میدهد .

 

دسترسی آسان و سریع

  

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده