ثبت نام كاربر         جمعه, تير 29, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
Label Printer Leden

 

 لیبل پرینترهای (چاپگر برچسب ) برند لدن Label Printer LEDEN

 

چاپگرهای برچسب لدن ، جز لیبل پرینترها متفاوت و محبوب مشتریان ما میباشد که با سرعتی مناسب و کیفیت بالای چاپ محبوبیت خواصی پیدا کرده است .

سرعت بالا ،سازگاری درایور آن با انواع ویندوزها و نرم افزارها موجود بازار و همچنین استفاده از رولهای مخصوص لیبل پرینترهای صنعتی و دفتری در این دستگاه چاپگر بارکد ، محبوبیت آن را صد چندان کرده است . در این چاپگرهای برچسب قسمتی تعبیه شده است که شما برچسبها را میتوانید خارج از لیبل پرینتر قرار داده و از ریختن گرد و غبار برچسب ها بر روی قسمتهای حساس آن جلوگیری کرده و از رساندن آسیب به قسمتهای حساس لیبل پرینتر جلوگیری کنید .

 

 

 انواع پرینترهای چاپگر LEDEN ( لدن )

 لیبل پرینتر نیمه صنعتی لدن ( چاپگر برچسب نیمه صنعتی ) برند لدن Label Printer LEDEN LG 868 

 لیبل پرینتر نیمه صنعتی لدن ( چاپگر برچسب نیمه صنعتی ) برند لدن Label Printer LEDEN LG 888 

 

 

تصاویر

 

 

دسترسی آسان و سریع

  

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده