ثبت نام كاربر         جمعه, تير 01, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
دسترسی آسان و سریع

  

 

 

 

سیستم لیبلینگ کالا
 لیبلینگ کالا، به فرآیند برچسب دار نمودن کالاها یا بسته بندی آنها اطلاق میشود . این برچسب ها ، جهت شناسایی وردیابی کالا در مقاطع مختلف مثل تولید ، انبار، فروش و . . . بر روی محصولات الصاق میگردد.
درهنگام انتقال محصول به انبار این نیاز وجود دارد تا لیبل بارکد به کلیه محصولات الصلق گردد تا امکان کنترل گردش کالا در انبار با دقت و سرعت لازم صورت گیرد.
در مرحله نخست این نیاز وجود دارد تا در واحد آماده سازی بر اساس دستور تولید ، لیبل کالای مورد نظر توسط یک دستگاه چاپگر لیبل ،آماده و تحویل سالن تولید گردد و بعد از تولید و آماده سازی نهایی رو ی کالا الصاق گردد.
با استفاده ازیک چاپگرلیبل (لیبل پرینتر ) امکان چاپ انواع لیبل ها در ابعاد مختلف و نیز جنسهای مختلف مثل کاغذی ،متال، پی وی سی و.... جهت کاربریهای مختلف وجود دارد.لیبل پرینترها به همراه خود یک نرم افزار رایگان دارند که کاربران میتوانند با استفاده از این نرم افزار ، برچسبهای مورد نیاز خود را به آسانی طراحی و چاپ کنند . در این نرم افزار امکانات ساده ای برای طراحی لیبل قرار داده شده مثل نوشتن متن ، استفاده از شکل (آرم شرکت) ، شماره سریال ،کادر دور و بارکد و. . .

 

 

 

 

چند نمونه دستگاه چاپ لیبل
 
       

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده