ثبت نام كاربر         جمعه, تير 01, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
 

جهت مشاهده جدیدترین محصولات شرکت پارکد گستر آسیا عضو صفحه تلگرام ما شوید

barcodeprinter@
https://telegram.me/barcodeprinter

جمع کن برچسب ( ریوایندر Rewinder )

بسیاری از شرکتها و سازمانها از قبل لیبل پرینتر برای خود تهیه کرده اند و یا یه علت نداشتن اطلاعات و یا در آن موقع به سیستم جمع کردن لیبل بعد از چاپ نیاز نداشتند و یا اینکه چنین دستگاهی نبوده ( دستگاه لیبل پرینتر همراه با ریوایندر یا جمع کن ) . به همین خاطر ما برای این چنین مشتریانی یک دستگاه ریوایندر جداگانه تهیه دیدیم تا نیاز به تعویض دستگاه و هزینه دوباره برای اینکار نباشد .

این دستگاه ( ریوایندر Rewinder ) به صورت جدا از لیبل پرینتر است روبروی لیبل پرینتر قرار میگیرد و به محض چاپ لیبل و بیرون آمدن آن از دهانه لیبل پرینتر دستگاه ریوایندر به صورت اتوماتیک شروع به جمع کردن لیبل چاپ شده میکند.
ما سعی کردیم این دستگاه را به پایین ترین قیمت ارائه دهیم تا مقداری از مشکلات تولید کنندگان و استفاده کنندگان از سیستم لیبلینگ کاسته شود .

جهت مشاهده جدیدترین محصولات شرکت پارکد گستر آسیا عضو صفحه تلگرام ما شوید

barcodeprinter@
https://telegram.me/barcodeprinter

 

دسترسی آسان و سریع

  

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده