ثبت نام كاربر         پنجشنبه, تير 28, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
دسترسی آسان و سریع

  

 

 

 

برچسب كاغذي: Label Paper    
 
 ليبلهاي كاغذي ( Paper Label ) انواع مختلفي دارند از قبيل ( گلاسه ، نيمه گلاسه ، مات ) و از نظر رنگ هم تنوع بسيار دارند( آبي ، بنفش ، قرمز و.... ) در حقيقت ليبلهاي كاغذي را ميتوان به هر رنگي در آورد. این برچسبها از نظر مارك هم متنوع هستند ( فنلاند ، جك و فاسون آلمان ، رول كاور ايتاليا و.... ) و از نظر خاصيت چسبندگی به صورت پرچسب و معمولي ميباشند.  
  
عمده مصارف اين نوع ليبلها در صنعت نساجي ميباشد که از اين برچسبها برروي محصولات خود جهت رديابي محصول خود استفاده ميكنند. البته ليبلهای کاغذی در صنایع ديگری به خصوص بر روي بسته بندي كالا کاربرد زيادی دارند.
 
این گونه برچسب ها را میتوان بر روی بسته بندی هرگونه از کالاها استفاده کرد اگر در مقابل عوامل محیطی شدید مثل باران و یا آفتاب شدید قرار نگیرند . همچنین اینگونه لیبل ها بسیار مناسب برای چاپ ایران کد بر روی بسته بندی محصولات هستند و بسیار کم هزینه تر از سایر برچسب ها هستند.

 

برچسب كاغذي: Label Paper Color  رنگی  

 

برچسبهای کاغذی به هر رنگی قابل تولید میباشند . همیشه چندین سایز مختلف از این لیبلها در انبار موجود میباشد . تحویل این گونه لیبلها در کوهتاهترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت . (برچسب کاغذی آبی - برچسب کاغذی قرمز - برچسب کاغذی زرد - برچسب کاغذی سبز - برچسب کاغذی صورتی - برچسب کاغذی نارنجی - فسفری - و .... )

 

موارد مصرف برچسبهای کاغذی :

1- استفاده از سایزهای مختلف برچسب کاغذی ( لیبل کاغذی ) در صنایع نساجی ( بر روی قسمت داخلی دوک و بر روی کارت )

   در صنعت نساجی برچسب کاغذی ( لیبل کاغذی ) مصرف بالای دارد و برای ردیابی کالاها و ورود و خروج کالاها از انبار استفاده شایانی از آن میشود ، در صنعت نساجی بیشتر تولید کنندگان انواع نخ و فرش و موکت از سیستمهای لیبلینگ و بارکد برای کنترل موجودی و تولید در حال استفاده هستند و این سیستمهای مبتنی بر بارکد خطاهای انسانی در کنترل دستی را به صفر رسانده است .

در صنعت نساجی تمامی مشخصات نخ تولیدی بر روی برچسبهای کاغذی (لیبلهای کاغذی ) چاپ میشود مثل : وزن ناخالص نخ ، وزن خالص نخ ، نوع نخ ، همبافت و کیفیت ، شماره پالت و کارتن ،و یا تعداد بوبین و شماره سفارش . تا همه اطلاعات در هنگام بارگیری و تخلیه در دسترس باشند و در سیستمهای مبتنی بر بارکد ، بارکدی برای لیبل کارتن در نظر گرفته میشود تا با اسکن بارکد همه اطلاعات نخ در موبایل کامپیوتر ها در دسترس باشد.

2-استفاده از برچسب کاغذی ( لیبل کاغذی ) در صنعت لوازم خانگی ( بر روی کارتن مادر و بسته بندی قطعات )

    

       

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده