ثبت نام كاربر         سه شنبه, فروردين 28, 1403
اطلاعیه
در سایت ثبت نام کنید ... آخرین اخبار و اطلاعات در باره تجهیزات بارکد و محصولات جدید و کاربردهای آنها برای شما ارسال خواهد شد ... ضمنا در محل شرکت بارکد گستر آسیا تمامی محصولات به صورت رایگان برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.یا میتوانید عضو صفحه تلگرام ما telegram.me/barcodeprinter شوید تا از آخرین اخبار دنیای تجهیزات بارکد با خبر شوید ...مشتریان گرامی در تعطیلات ایام نوروز با شماره موبایل 09024138313 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام همین شماره با ما در ارتباط باشید ما همیشه در کنار شما هستیم ...
 

 

 
برچسب VOID :
 
 
 
اينگونه برچسبها نيز در بحث گارانتي استفاده دارند از نظر كشيدگي مقاومت بالا و حرارتی تا 80 درجه سانتیگراد را تحمل ميكنند و در دو نوع شطرنجي و نقره اي ميباشد.
 
  •       شطرنجي: اين نوع VOID هنگامي كه به محصول چسبانده ميشود، زمان جدا شدن، ليبل به صورت شطرنجي جدا شده و قسمتي از ليبل روي محصول باقي ميماند و برچسب غير قابل استفاده ی مجدد میگردد.   
 
                                                                                  
  •      نقره اي: اين نوع برچسبها وقتي به محصول چسبانده ميشوند، زمان جدا شدن، كلمه VOID بصورت انگليسي روي محصول باقي ميماند و ليبل غير قابل استفاده مجدد میگردد.
 
  •       قرمز : این نوع برچسب علاوه بر اینکه کلمه Void روی محصول باقی میماند ، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه ،لایه روی محصول باقی میماند.
 
  •     زرد : این نوع برچسب علاوه بر اینکه کلمه Void روی محصول باقی میماند ، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه ، لایه روی محصول باقی میماند.
دسترسی آسان و سریع

  

 

تمامی حقوق برای شرکت بارکد گستر آسیا محفوظ میباشد . حريم شخصي كاربران    |    شرایط استفاده